Наша команда

Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine
Beate Apelt

Беате Апельт

Керівниця проєкту в Україні та Білорусі

E-mail: ukraine@freiheit.org

Volodymyr Oliinyk

Д-р Володимир Олійник

Менеджер проєкту

E-Mail:  volodymyr.oliinyk@freiheit.org

Volodymyr Kildii

Володимир Кільдій

Менеджер проєкту

E-Mail:  Volodymyr.Kildii@freiheit.org

Iryna Starovytska

Ірина Старовицька

Менеджерка проєкту | Фінансова координаторка

irina.starowitzkaja@freiheit.org

Анна Сагало

Анна Сагало

Менеджерка з комунікацій | Менеджерка проєкту

E-Mail:  Anna.Sahalo@freiheit.org

Tetyana Ustymenko

Тетяна Устименко

Фінансова менеджерка | Менеджерка проєкту

E-mail: tanja.ustymenko@freiheit.org

Iryna Akhmedova

Ірина Ахмедова

Фінансова менеджерка

E-Mail:  Iryna.Akhmedova@freiheit.org

Liliia Lalaian

Лілія Лалаян

Асистентка проєкту

E-mail: Liliia.Lalaian@freiheit.org

Serhii Skorin

Сергій Скорін

Логіст

+38 044 227 46 23

E-Mail:  Serhij.Skorin@freiheit.org